Yhteystiedot

Yhteystiedot / Contact information

STEAMRATOR OY

Pelimannintie 1,
52300 RISTIINA, FINLAND
Tel. +358 15 7274 700

steam.rator@steamrator.fi

Palvelemme myös Suomessa venäjän kielellä!


MYYNTI/SALES:

Jyrki Valkonen (FIN, ENG, RUS)
+358 50 545 3141
jyrki.valkonen@steamrator.fi

Jari Kuva (FIN, ENG, SWE)
+358 50 433 1215
jari.kuva@steamrator.fi

Heidi Imboden (FIN, ENG)
+358 40 682 7611
heidi.imboden@steamrator.fi

Aleksei Proskurjakov (RUS, FIN)
+358 50 433 1216
aleksei.proskurjakov@steamrator.fi

Elena Makarova (RUS, FIN)
+358 50 322 7030
elena.makarova@steamrator.fi


VARAOSAT JA HUOLTO/SPARE PARTS AND MAINTENANCE:

Huolto
+358 50 591 7475, yleinen

+358 50 352 0062, Toni Pulkkinen, toni.pulkkinen@steamrator.fi

+358 50 343 4501, Olli-Jussi Montonen, olli-jussi.montonen@steamrator.fi

+358 50 362 8300, Tuomo Riittinen, tuomo.riittinen@steamrator.fi

 

Varaosamyynti, automaatio ja vikaneuvonta
+358 50 350 5337 Mika Korhonen, mika.korhonen@steamrator.fi


SUBSIDIARIES AND REPRESENTATIVES:

RUSSIA

St. Petersburg
ООО Steamrator
Ul. Novolitovskaja, dom 15, office 311,
RU-194 100, St. Petersburg
Tel. +7 (812) 322 64 84
Fax +7 (812) 322 64 83
info@steamrator.ru

Moscow

ООО Steamrator
Varshavskoe shosse, 42, office 1213
RU-115 230, Moscow
Tel. +7 (495) 783 95 99
Fax +7 (495) 783 66 29
moscow@steamrator.ru

Kazan
ООО Steamrator
Ul. Zaini Sultana, 17, office 2-4
RU-420 021, Kazan
Tel. +7 (843) 293 11 24
Fax +7 (843) 293 16 65
steamrator-kazan@bk.ru

BELARUS

OOO Steamrator
Alexandr Politchuk
Tel. +375 44 738 1784
steamrator@tut.by

UKRAINE

OOO Steamrator
Oleg Kuharev
Tel. + 380 67 708 0784
okuharev@gmail.com

ESTONIA

OÜ Kaul Projekt
Anti Kaul
Krookuse 7, Üksnurme küla Saku vald
75501 HARJU MAAKOND
ESTONIA
Tel. +372 511 2446
Fax +372 672 8542
anti@kaul.ee

SWEDEN

FS Effektvärme AB
Fredrik Sjöholm
Skorstensvägen 152, 393 63 Kalmar
Tel. +46 480 47 33 86
Fax +46 480 47 47 41
Mobil. +46 70 639 5173
info@effektvarme.se

NORWAY

HA. Maskin AS
Harald Aas
Eillef Guttormsensvei 5
3610 Kongsberg
Tel. +47 32 73 5414
Mob. +47 90 20 8047
haro-a@online.no
ha.maskin.as@gmail.com

LITHUANIA

UAB Castrade
Lauko g. 2, Karmélava
LT-4301 Kauno raj.
Tel. +370 37 75 8571
Fax +370 37 75 8570
kaunas@castrade.lt

POLAND

Finnmarcon Sp.z.o.o
ul. Usypiskowa 3
02-386 Warszawa,
tel./fax. +48 22 648 0026
mob. +48 601 33 1959
mob. +48 602 22 8188
finnmarcon@gmail.com